About us

English version of this page

ANEBO production – компанія із стрімким розвитком , яка спеціалізується на виробництві відео повного циклу. Основна спеціалізація — музичні кліпи.

Ми створюємо сучасні і оригінальні відео роботи і завжди гарантуємо 100% якісний результат. Всі процеси відео-виробництва в нашій студії продумані і технологічні. Дотримання таймінгів — обов’язкова умова в нашій роботі.

Наша команда — висококваліфіковані фахівці, об’єднані спільною метою, а саме – індивідуальний, креативний і професійний підхід до вирішення будь-яких завдань, поставлених клієнтом. Засновник і режисер – Шпак Володимир Валерійович.

Наші послуги:

•   Ексклюзивні сценарії до кліпів і реклами. Також ми розробляємо концепти для рекламних кампаній різних артистів, брендів, ТВ-проектів і медіапродуктів.
•   Зйомка музичних кліпів, реклам. Ми здійснюємо повний цикл виробництва відео продукту будь-якої складності організації та реалізації
•   Продакшн. Зйомка музичних кліпів, трейлерів, промо, CGI (комп’ютерна графіка), реклами.
•   Постпродакшн. Монтаж кліпів, трейлерів, реклами.

Почали свою діяльність у 2009 році, на зйомках кліпу «Сам не свій» з оператором Алексом Баєвим. У 2013 році відзняли кліп «Голос за почуття», який незабаром переміг в конкурсі «Talent Cast» у Європі. Активну діяльність почали у 2014, відзнявши роботи для таких виконавців, як-то: Полиграф ШарикOFF, Green Grey, Скай , Сергій Кузін та ін…
Ми вкладаємо душу в кожен кадр, дуже раді новим проектам — звертайтеся!)